Lenas lena fitta

10 juni 2025
Författare: Lilly
[@title]

Man är alltid Domina men det betyder inte att man inte har ett privatliv, jag har ett, och det privatlivet tog mig till en middagsbjudning i helgen.

Det var en blandning av människor, man kände vissa, andra var nya bekantskaper. Det är alltid intressant att se hur nya bekantskaper presenterar sig, eller i det här fallet andra, och just den här gången blev det extra intressant.

Lennart var en högljudd man som uppenbarligen avgudade sin fru, Lena, eller rättare sagt speciellt en DEL av Lena.

Ja, alltså, gott folk, min formidabla fru Lena, hon är ett strå vassare än andra kvinnor, så är det bara, sa Lennart. Hon har en FITTA som om den satt  på en älva i en saga i en sagobok, så VACKER är den. Lååångt gyllene hår, vackert i krulliga lockar. Och sen så MJUK den är, som att smeka en kattunge. Doftar som en skog efter regn gör den!

Vi andra runt middagsbordet visste inte riktigt hur vi skulle svara.

Lilly

"Jag skriver för att låta begäret ta form i ord."

Jag skriver sexiga noveller där jag låter känslor byggas upp som en pulserande stämning, jag skapar rollspel som ger mina berättelser ett djupare lager och jag använder mina egna erfarenheter, fantasier, sexsamtal och sexleksaker som inspiration. Jag formar ord som lockar, väcker och dröjer kvar.

Senaste blogginlägg

Straffad slav
29 oktober 2025
Ibland räcker det inte med att straffa slavarna nätr jag har dem på plats, ibland måste man ge dem hemläxa, ge...
Sex på cykeln
23 oktober 2025
En av slavarna dök upp, med andan i halsen. Visst, de brukar vara upphetsade redan när de kommer, många blir...
In i röven
19 oktober 2025
Malin och Kalle skulle, som många den här månaden, på en fest med utklädning, och då karaktärer av det...
Korven runkar
16 oktober 2025
En av slavarna dök upp och såg ut som att han rullat sig i en rosenbuske eller liknande. Det brukar ju vara jag...
031-135600
Ring nu!