
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xxxtele.se/uploads/agent_blog_dev/bullfitta-eller-inte.png)
Niklas satt tyst vid lunchbordet på jobbet och såg ut att vara väldigt långt bort i tankarna.
Nån frågade vad han tänkte på. Jo alltså sa Niklas, jag funderar på detta med fittor. Jag fattar inte hur det fungerar.
Jag menar, man råkar på smala tjejer, riktigt spinkiga till och med, och sen när de får av sig kläderna så har de världens bullfitta, en tredjedel av kroppsvikten mellan låren.
Och sen tvärtom, fläskiga tjejer, man förväntar sig att det ska vara köttigt i trosan, men när man väl har dem nakna så är det bara ett hål. Bara ett hål mellan ett par tunna urvattnade lövbiffar till läppar.
En tjej tog då till orda då; som killarna exakt, man tar hem en minikille och han har elefantkuk, sen en lång drasut i tvåmetersklassen, kuk som en dörrknopp. Samma sak.
























