Värmen i kroppen stiger

26 augusti 2024
Författare: Emma
[@title]

Har vaknat tidigt flera morgnar och legat kvar i sängen och känt hur morgonkåt jag är. Det är en skön känsla att låta händerna krama mina stora bröst, känna hur bröstvårtorna blir styva.

Jag stönar av kåthet och låter händerna smeka och utforska min kropp, värmen i kroppen stiger och jag stönar högt. Jag går upp och tar en varm dusch och känner hur vattnet sköljer över min heta kropp.

Har min vibrator som tål vatten i duschen och låter den vibrera på min kropp, tills den glider in i min heta fitta. Njuter samtidigt som jag kramar mina bröst. Kommer i kraftiga orgasmer som fick mig att äntligen slappna av och fortsätta njuta av duschen.

Kramar

Emma

"Jag låter mina berättelser komma nära."

Jag skriver erotiska noveller där känslor glöder sakta och varje scen får en het, laddad ton. Jag använder rollspel och fantasi för att skapa pirr och spänning och låter små detaljer bli en värme som dröjer kvar. Jag formar ord som känns och gör upplevelser till berättelser fyllda av sexuell förväntan.

Senaste blogginlägg

Alla blogginlägg
Han har karisma
29 oktober 2025
Hade en underbar kväll med min älskare som har en dominant sida, men även ger mig komplimanger och kärlek. Han...
Testa olika ställningar
28 oktober 2025
Irene en av mina vänner, hade varit ute på krogen tillsammans med några andra vänner. De var kvar länge och...
Behövde mer kärlek
27 oktober 2025
Testade ett nytt sätt att njuta med mig själv för ett tag sedan. Har en vattentät vibrator som jag hade med mig,...
Vi badade i havet
25 oktober 2025
Det har varit en varm sommar och jag har badat i havet och i sjön där jag bor. Var till Frankrike över en helg...
031-135600
Ring nu!