
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xxxtele.se/uploads/agentblog/stolt-over-sin-kropp.jpg)
Fotografen gillar bilder på sensuella kvinnor, där kvinnans kropp ska vara i fokus. Gärna en kvinna som poserar naken och som visar sin kropp på ett naturligt sätt och som är stolt över sin kropp.
Jag träffade honom när min väninna fotograferades och det blev fina bilder. Efter fotograferingen umgicks vi ett tag innan han åkte vidare för nya fotograferingar. Vi umgicks mest hemma hos mig.
Han lagade underbara middagar och valde goda viner till maten. Vi badade bastu flera gånger och duschade tillsammans och njöt av våra kroppar i det varma vattnet och värmen i bastun.
Nätterna älskade vi oss igenom, han är en underbar älskare som vet hur en kvinna vill bli smekt och gärna njuter av långa förspel.
Kramar
"Jag låter mina berättelser komma nära."
Jag skriver erotiska noveller där känslor glöder sakta och varje scen får en het, laddad ton. Jag använder rollspel och fantasi för att skapa pirr och spänning och låter små detaljer bli en värme som dröjer kvar. Jag formar ord som känns och gör upplevelser till berättelser fyllda av sexuell förväntan.



