Skönt i duschen

7 juni 2023
Författare: Emma
[@title]

Älskar att knulla i duschen med mina knullkompisar, att stå i duschen och få varmt vatten på oss tillsammans när han tvålar in mina stora bröst länge och kramar dem tills bröstvårtorna blir styva. Samtidigt tvålar jag in hans kuk och pung varsamt och ger honom njutning, när han får stånd böjer jag mig ner och suger honom.

Han älskar att bli avsugen i duschen, jag munknullar honom sakta och smeker hans pungkulor samtidigt. Han brukar komma ganska fort, men efter ett tag är han lika kåt och hård igen. Han klämmer ihop mina bröst och knullar dem vilket får mig att få flera orgasmer.

Kram från Emma

Emma

"Jag låter mina berättelser komma nära."

Jag skriver erotiska noveller där känslor glöder sakta och varje scen får en het, laddad ton. Jag använder rollspel och fantasi för att skapa pirr och spänning och låter små detaljer bli en värme som dröjer kvar. Jag formar ord som känns och gör upplevelser till berättelser fyllda av sexuell förväntan.

Senaste blogginlägg

Alla blogginlägg
Han har karisma
29 oktober 2025
Hade en underbar kväll med min älskare som har en dominant sida, men även ger mig komplimanger och kärlek. Han...
Testa olika ställningar
28 oktober 2025
Irene en av mina vänner, hade varit ute på krogen tillsammans med några andra vänner. De var kvar länge och...
Behövde mer kärlek
27 oktober 2025
Testade ett nytt sätt att njuta med mig själv för ett tag sedan. Har en vattentät vibrator som jag hade med mig,...
Vi badade i havet
25 oktober 2025
Det har varit en varm sommar och jag har badat i havet och i sjön där jag bor. Var till Frankrike över en helg...
031-135600
Ring nu!