
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xxxtele.se/uploads/agentblog/lagger-sig-over-mig.jpg)
Har njutit en hel helg med en av mina heta älskare. Han vill ha mig som sin kk och är för tillfället inte intresserad av en relation, vilket passar mig bra. Efter middagen på en restaurang, följde jag med honom till hans lägenhet. Så fort vi kommit in började vi smeka varandra och han slet av mig mina kläder.
Han kysste mig i nacken och tog mina händer till sin hårda kuk och ville att jag skulle suga den. Vi gick in i hans sovrum och han la sig mellan mina ben och slickade mig, vilket får mig att stöna högt att jag ville att han skulle knulla mig.
Han la sig över mig och pressade in sin hårda kuk i min fitta, tills vi kom tillsammans i härliga orgasmer.
Kramar
"Jag låter mina berättelser komma nära."
Jag skriver erotiska noveller där känslor glöder sakta och varje scen får en het, laddad ton. Jag använder rollspel och fantasi för att skapa pirr och spänning och låter små detaljer bli en värme som dröjer kvar. Jag formar ord som känns och gör upplevelser till berättelser fyllda av sexuell förväntan.



